HAKKIMIZDA

Şirket kurucusu Osman Nuri Osmanağaoğlu, 1946 senesinde Manisa’nın Gördes ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta tahsilini Gördes’te, liseyi İzmir’de okudu. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Boğaz Komutanlığı revirinde, Diş Tabibi Teğmen olarak vatani vazifesini 1970 senesinde bitirdi. 1974’e kadar İstanbul Beykoz’da ve 1986’ya kadar da Fatih’te serbest Diş Tabibi olarak muayenehanesinde çalıştı. Aynı sene İhlas Polikliniğinin kuruluşunda bulundu. 1978-1988 senelerinde, Türkiye Gazetesi İstanbul Bölge temsilcisi olarak vazife yaptı. Bu dönemde, İhlas Ev aletlerinin temeli olan akupunktur cihazını imal etti. Ayrıca 1978-1983 senelerinde, Eyüp İmam Hatip Lisesinde öğretmelik yaptı.

Müstesna insan, merhum Enver Ören abimizin emriyle 1988 senesinde, İhlas Motor A.Ş nin kuruluşunu yaparak; Kia, Citroen ve Subaru araçlarının distribütörlüklerini üstlendi. İhlas Motor A.Ş. 1993 senesinde; Kia satışlarında, Amerika’dan sonra dünya ikincisi oldu. İhlas Isı ile Fransa’dan Nectra kombilerini, Koreden Samsung Klimalarını, Japonya’dan Nitsuko Fakslarını, İrlanda’dan halı yıkama makinelerini ithal ederek satışlarını yaptı.

1990 lı senelerde Enver abimiz, Hac ve Ömre’ye gidenlere sağlık hizmeti vermek için, Cidde’de İhlas Polikliniği açmayı arzu etmişlerdi. Bu maksatla araştırma yapmaya Osman Ağaoğlu’nu vazifelendirdi. Fakat o zamanki Suudi Arabistan devleti kanunlarına göre zor olacağından vazgeçildi.

Son olarak İhlas Yalova Evleri inşaatlarını yapmakta iken; kırk üç sene emirlerinde hizmet etmekle şereflendiği, kıymetli Enver Ören bey 2013 şubat ayının 22 sinde Rabbimizin rahmetine kavuştu. Vefatlarının sekizinci günü, mahdumları ve İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahid Ören beyefendiden izin istedi ve aktif hizmetten ayrıldı. İhlas Holding Yüksek İstişare Kurulu üyesi olarak devam ediyor. Osman Nuri Osmanağaoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sevgili peygamberimiz Muhammed aleyhisselâm efendimiz “Hayrun-nâs men yenfe’un-nâs" buyuruyorlar. Müslüman kardeşlerimizin Hac, Ömre ibâdetlerini ve ziyâretlerini; mükemmel, eksiksiz, rahat ve huzur içinde, doğru olarak yapabilmelerine yardımcı olmak için Hakîkatli Turizm şirketini kurdu.
Allahü teâlâdan, sağlık ve afiyet içinde, saadetli, bereketli, ömürler ve kazançlar dileriz. En derin kalbî muhabbetlerimizle teşekkür ve düâ eder, müstecab düâlarınızı istirham eder, muvaffakiyyetler dileriz efendim.

Hakîkatli Turizm ile Umreler daha hakîkatli.